برنامه های خانه ریاضی

اطلاعیه ثبت نام باشگاه شهاب (شبکه هوشمند استعدادهای برتر)  خانه ریاضی تهران

                                                                   

پس از اعلام عمومی طرح باشگاه شهاب مجازی (شبکه هوشمند استعدادهای برتر) خانه ریاضی تهران و با درخواست های خیلی زیاد دانش آموزان سراسر کشور به منظور بهره مندی از خدمات منحصر به فرد خانه ریاضی تهران در شهر محل تحصیل شان بر آن شدیم کلیه خدمات آموزشی حضوری، مجازی، مسابقات بین المللی مجازی و مدرسه ای خانه ریاضی تهران را با تکیه بر حسن اعتماد صدها هزار نفری نخبگان ایران اسلامی و با اتکاء به فناوری های نوین هوشمند آموزشی از جمله سامانه مدیریت آموزش مجازی (LMS: Learning Management Systems) بصورت جامع و بی نظیر در یک قالب واحد برای مدت 18 ماه آینده ارایه نماییم.

همانطور که قبلاً نیز اعلام شده بود در این طرح ارتقاء یافته سیل بیکران محتوا و خدمات آموزشی را به سمت دانش آموزان علاقه مند روانه خواهیم ساخت.

نام این مرکز را باشگاه شهاب (شبکه هوشمند استعدادهای برتر) گذاشته ایم و محتوای عظیم در تمامی دروس و خدمات آموزشی حضوری، مجازی و مدرسه ای خانه ریاضی تهران را در آن تعریف کرده ایم تا شما دانش آموز علاقه مند به پیشرفت و رشد به آموزش های بهترین اساتید کشور بصورت حضوری و آنلاین دسترسی داشته باشید. در این باشگاه علاوه بر جریان آموزشی به پایش گام به گام روند تحصیلی دانش آموزان پرداخته و با بهره گیری از طرح نوآورانه و بی نظیر "مدیر برنامه آموزشی" بصورت فردی به اصلاح روند هر دانش آموز می پردازیم.

در اين مركز دوره هاي منحصر به فرد 18 ماهه با هدف جهش و ارتقاي تحصيلي متناسب با سطح آموزشي هر دانش آموز در قالب بسته هاي جامع آموزشي، سنجشي، خلاقيتي، مشاوره ای و مدرسه ای را برنامه ريزي نموده ايم.

علاوه بر آن آماده‌سازي اختصاصي دانش‌آموزان اين دوره ها براي حضور در آزمون هاي انتخابي مسابقات بين المللي مجازی معتبر با اعطاي مدال كشوري و گواهي نامه مورد تاييد مجامع بين المللي را در محوريت برنامه قرار داده ایم.

محتوای ارایه شده فقط در بخش مجازی شامل هزاران شی ء آموزشی (Learning Object) در قالب جزوات، محتوای آموزشی، محتوای تمرین و کار، محتوای المپیاد و ... در قالب پی دی اف و پاورپوینت، تمرینات گسترده، کلاس های آنلاین، فیلم های آموزشی، فلش های آموزشی، آزمون های اینترنتی، مطالب مشاوره ای تحصیلی و .... برای کلیه سطوح آموزشی می باشد و هر دانش آموزی با هر استعداد و سطح آموزشی می تواند با تکیه بر  راهنمایی های "مدیر برنامه" خود از آن نهایت بهره را ببرد.

🎯خدمات برنامه

به منظور دستيابي به اهداف و كسب نتايج درخشان در حوزه آموزشي فردي و مسابقات كشوري و جهاني بسته زير تعريف شده است كه دانش آموزان عزيز علاوه بر حضور در باشگاه شهاب بصورت مجازی، مي توانند در 4 آزمون اختصاصي مجازي و مكاتبه اي بين المللي نیز حضور يابند؛

• آزمون های برنامه ای

•دوره جامع آموزش مجازی 

•دوره و مسابقات مجازی جهانی 

•طرح مدیر برنامه آموزشی 

•دوره های حضوری 

Back to top