چهارشنبه, 02 -2669 ساعت 14:34

اعلام نتایج مرحله دوم آزمون انتخابی IMC

این مورد را ارزیابی کنید
(26 رای‌ها)

اعلام نتایج مرحله دوم آزمون انتخابی IMC

به گزارش روابط عمومی خانه ریاضی تهران نتایج مرحله دوم مسابقات جهانی ریاضی IMC منتشر گردید.

مرحله دوم آزمون انتخابی مسابقات جهانی ریاضی (IMC2017) در روز پنج شنبه 21 اردیبهشت ماه برگزار گردید. در این مرحله از مسابقات 4.000 دانش آموز در یک رقابت فشرده به صورت فردی شرکت نمودند.

با توجه به شرایط در مجموع نمرات آزمون پاسخ کوتاه و تشریحی و اعمال قانون برای دانش آموزان حاضر و غیر حاضر در دوره های آموزشی، نفرات برتر ❌به ترتیب حروف الفبا❌ اعلام گردیدند.

مسابقات گروهی بین المللی ریاضی  IMCهر ساله با حضور کشورهای مختلف برگزار می گردد که این دوره از مسابقات در کشور هند اوایل مرداد 96 برگزار خواهد شد. 

نتایج با توجه به خوداظهاری دانش آموزان در خصوص مشخصات و تاریخ تولد اعلام شده است، بدیهی است در صورت اثبات عدم صحت اطلاعات مندرج در فرم و پاسخ برگ مرحله دوم، دانش آموز حذف خواهد شد و هیچ گونه حق اعتراضی برای وی منظور نخواهد شد.

جهت آماده سازی تیم اعزامی، دوره های آنلاین و حضوری طراحی شده است. شرکت کلیه دانش آموزان تهران و سایر استان ها در دوره های متمرکز حضوری در شهر تهران الزامی است و هیچ غیبتی پذیرفته نمی باشد.

دستورالعمل دوره های آمادگی حضوری و آنلاین و شرایط اعزام متعاقباً از طریق سایت خانه ریاضی تهران اطلاع رسانی خواهد شد.

از نفرات دارای مدال طلا 1 سه تیم از هر keystage شامل دو تیم پسر و یک تیم دختر به مسابقات اعزام خواهند شد به علاوه اینکه در هر جنسیت افرادی که مدال طلا 2 کسب نموده اند در صورت انصرافی افراد تیم اصلی، جایگزین ایشان می شوند.

کلیه نفرات اصلی و ذخیره لازم است سریعاً نسبت به اخذ گذرنامه در دفاتر پلیس 10+ اقدام نمایند.

با توجه به اینکه هزینه های دوره های آموزشی، اعزام، ویزا بر عهده کشورهای شرکت کننده می باشد در این دوره از مسابقات نیز کلیه هزینه های اعزام توسط دانش آموزان شرکت کننده تامین می گردد و هیچ گونه اعتبار دولتی صرف شرکت در مسابقات نمی شود، در صورت عدم تکمیل فرم اینترنتی در سایت www.arshedu.ir، ارایه مدارک مورد درخواست و عدم واریز هزینه اعزام تا تاریخ 30 خرداد 96 افراد ذخیره جایگزین نفرات اصلی خواهند شد.

توضیحات تکمیلی در اطلاعیه های بعدی منتشر خواهد شد.

جهت مشاهده فهرست پذیرفتگان اینجا کلیک نمایید.

بازدید: 10546 بار

Back to top