شنبه, 25 دی 775 ساعت 18:05

اعلام نتایج مرحله اول آزمون انتخابی مسابقات جهانی ریاضی IMC2018 مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(38 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی خانه ریاضی تهران نتایج مرحله اول مسابقات جهانی ریاضی IMC2018 بیست و هشتم اسفندماه منتشر شد.

گفتنی است مرحله اول این رقابت روز پنج‌شنبه 17 اسفند در سراسر کشور با حضور 14000 نفر برگزار شد. شرکت کنندگان جهت مشاهده نتایج می‌توانند با استفاده از مشخصات خود با ورود به سایت:

 www.sabt.mathhome.ir از قبولی و یا عدم قبولی خود در این آزمون مطلع شده و نسبت به ثبت نام در دوره آمادگي مرحله دوم آزمون انتخابي مسابقات جهاني رياضي IMC2018  اقدام نمایند.

خانه رياضي تهران در نظر دارد همچون سنوات گذشته دوره هاي آماده سازی آموزشي مرحله دوم را برگزار نموده تا پس از جمع بندي نتايج مرحله اول و دوره آمادگي به نفرات برتر مدال كشوري كميته ملي مسابقات جهاني رياضي IMC را اعطاء و تيم اعزامي را انتخاب نمايد.

این دوره ها به منظور آماده سازی دانش آموزان منتخب مرحله اول به صورت حضوری در ایام نوروز و مجازی(نوروز و بعد نوروز)برای این مسابقات طراحی شده است. دوره های آموزشی و گزینشی مرحله دوم با اهداف هم‌ سطح‌سازی دانش ‎‌آموزان منتخب مرحله اول با سطح مسابقات جهانی و مرحله دوم آزمون انتخابی، آشنایی دانش آموزان با سرفصل‌ها و مباحث آزمون انتخابی مرحله دوم برگزار خواهد شد که شرکت منتخبین مرحله اول در این دوره برای رسیدن به این اهداف الزامی است.

✍️رده سنی و شرايط ثبت نام:

از آنجا که برای نخستین بار ثبت نام دوره مرحله دوم IMC به صورت پایه ای طبق گروه بندی زیر صورت می پذیرد، دانش آموزان نیز پایه ای مقایسه شده و در نهایت از تمامی پایه ها در تیم اعزامی به مسابقات جهانی حضور خواهند داشت.

?گروه اول: کلیه دانش آموزان پایه هفتم (Key stage 2)

?گروه دوم: دانش آموزان پایه هشتم متولد 1 تیر تا 31 شهریور1383 (Key stage 2)

?گروه سوم: دانش آموزان پایه هشتم متولد 1 مهر 1382تا 31 خرداد 1383 (Key stage 3)

?گروه چهارم: کلیه دانش آموزان پایه نهم (Key stage 3)

?گروه پنجم: کلیه دانش آموزان پایه دهم و دانش آموزان پایه یازدهم متولد 1 تیر تا 31 شهریور1380 (Key stage 3)

?دانش آموزان پایه یازدهم که متولد 1 تیر 1380 به بعد نمی باشند، نمی توانند در دوره شرکت نمایند. بدیهی است در صورت شرکت  حتی در صورت قبولی تعهدی برای اعزام وجود ندارد.

✍️خدمات دوره آموزشی و گزینشی حضوري / مجازي مرحله دوم:

?برگزاری 15 جلسه کلاس آموزشی با ارایه نکات کاربردی (حضوری/ مجازی) 

?ارایه 12 جلسه محتواي آموزشي مجازی

?برگزاری 3 آزمون شبیه‌سازی شده با آزمون‌های اصلی

?افزایش مهارت‌های حل مساله با ارایه 4 بسته تمرین و مسایل هفتگی

یادآور می گردد هیچ کلاس حضوری یا مجازی در سطح کشور غیر از آنچه خانه ریاضی تهران ارایه می نماید مورد تأیید ستاد مسابقات در ایران نمی باشد و مطابق محتوای دوره های مصوب IMC نیست و شرکت دانش آموزان هیچ مسوولیتی بر عهده خانه ریاضی تهران نخواهد گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال خانه ریاضی تهران در تلگرام بپیوندید?

Mathhome@

بازدید: 15611 بار

Back to top