پنج شنبه, 25 -2668 ساعت 15:54

اطلاعیه تعطیلی كليه كلاس هاي خانه رياضي تهران به علت آلودگی هوا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اطلاعیه 

 با توجه به ابلاغ آموزش و پرورش کلیه کلاسهای خانه ریاضی تهران در تمامی مراکز روزهای "چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه" 18 تا 20 بهمن تعطیل می باشد.

رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد؛ 

کلیه مدارس آموزش و پرورش شهر تهران در تمامی مقاطع تحصیلی صبح و بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶ تعطیل است. همچنین کلیه فعالیتهای فوق برنامه مدارس و نیز فعالیت آموزشگاههای آزادعلمی و زبان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۸ و۱۹ بهمن تعطیل خواهند بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, کلیه مدارس آموزش و پرورش شهر تهران در تمامی مقاطع تحصیلی صبح و بعدازظهر , با تصویب کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران, روز چهار شنبه  ۱۸ بهمن ۹۶ تعطیل اعلام شد .

علیرضا راه پیما با اعلام این خبر افزود: با توجه به شرایط پایداری هوا و افزایش آلاینده ها ,کلیه مدارس آموزش و پرورش  شهر تهران در تمامی مقاطع تحصیلی روزچهار شنبه ۱۸بهمن 96 تعطیل خواهد بود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از کلیه دانش آموزان , خانواده های محترم آنها و فرهنگیان عزیز تهرانی درخواست نمود با توجه به هشدارهای کمیته ی اضطرار کاهش آلودگی استانداری تهران ,تا آنجایی که ممکن است از تردد های غیر ضروری در سطح شهر تهران پرهیز نمایند.

وی افزود: از همکاران محترم شاغل در ادارات آموزش و پرورش مناطق 19 گانه ی شهر تهران و ادارت تابعه ی اداره کل, انتظار داریم ترتیبی اتخاذ نمایند تا کمترین استفاده از وسائط نقلیه ی اداری در این روز انجام شود.

بازدید: 6343 بار

Back to top